Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP2” ka hyrë një zarf i zi dhe banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bën fjalë.

Olta dhe Xhonatani duket se e kanë marrë me të qeshur, pasi mendojnë se është për ata të dy. Gjatë një bisede me Kristin, aktorja e njohur thotë: “Po supozojmë sikur do ikim sot”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Sikur zarfi i zi është për ne të dy. Po mendojmë skenën se si do dalim nga shtëpia, prandaj po qeshim”, tha Olta.