Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë që të shtunën pas spektaklit të madh të “Big Brother VIP” që qëndrojnë bashkë në një suitë. Vëllai i Madh vendosi që të realizonte dëshirën e moderatores duke qenë se ishte një nga fitueset e lojës së imitimeve.

Ajo kishte kërkuar një surprizë për partnerin e saj dhe veten. Gjatë qëndrimit në suitë, ata kanë kaluar mjaft momente romantike, ku edhe i kanë shprehur dashurinë njëri-tjetrit.

Teksa Kiara i tha ‘të dua shumë’, Luizi i përgjigjet se kjo është arsyeja që do dalë nëse ajo eliminohet nga BB VIP. Më pas moderatorja i tha se nuk do ja thotë më.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Kiara: Të dua shumë

Luizi: Prandaj do dal unë po dole ti

Kiara: Për ça?

Luizi: Se më do

Kiara: Seriozisht e ke ti?

Luizi: Po moj

Kiara: Mirë, nuk ta them më