Duket se mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë pasur një debat. Moderatoja është nervozuar pasi sipas saj, këngëtari nuk e respekton fare hapësirën e saj.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Për çfarë bën ashtu skenash në sy të gjithëve?

Kiara: A ka mundësi të më lësh pak të lutem

Luizi: Ka dy orë që të kam lënë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kiara: Të thashë do flasim kur të jemi vetëm. Nuk bëra skenë, thjesht jam shumë e nervozuar. E të lutem më lër, as këtë nuk e respekton dot

Luizi: U nervozove me mua?

Kiara: A ka mundësi të më lësh rehat, të lutem. Se jam e ngarkuar, nuk kam asgjë me ty. Po nuk e respekton fare hapësirën time.