Luizi i ka kërkuar Kiarës që të mos mërzitet nga Tea apo dhe banorët e tjerë, që mund ta pyesin atë në lidhje me Luizin.

“Nëse ti më thua jam qorre, qorre je vetëm ti. Se nuk do të kesh asnjë gjë me mua je komplet në të drejtën tënde. As nuk të gjykoj. Ama mos thuaj pse ja çon ndërmend diçka, që dhe nëse po e shohin Big Brother në Marok e kanë marrë vesh”, i tha Luizi Kiarës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)