Këngëtari Ledri Vula i ftuar në “Më lër ta flas” ka treguar më shumë për jetën e tij personale dhe familjare.

Ai ka folur edhe për marrëdhënien me Sara Hoxhën në jetën e përditshme.

Pjesë nga biseda:

Romeo Veshaj: I dashur pacient, më thuaj si është shfaqur këtë herë “makthi jot” Sara Hoxha?

Ledri Vula: Si “fantazma” në krevat.

Romeo Veshaj: Tani do na tregosh, sa herë të ka thënë të mos dalësh me çunat, ti e dëgjon?

Ledri Vula: Gjithëqysh e dëgjoj, nuk kam zgjidhje tjetër.