Ditën e sotme Kiara Tito feston sot 27-vjetorin e lindjes dhe festa në shtëpinë e “Big Brother VIP2” ka nisur sapo ka kaluar mesnata. Pasi mori urimet e para nga Arbana Osmani dhe familja e saj, ishte Luiz Ejlli që e surprizoi më pas.

Këngëtari këndoi për moderatoren dhe kjo e fundit iu bashkua për të kërcyer bashkë.

Më pas Vëllai i Madh ka vendosur muzikë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ku disa prej banorëve kanë kërcyer dhe festuar së bashku me Kiarën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Edhe pse ishte festë, u duk se shtëpia më e famshme në Shqipëri u nda në dy kampe. Teksa disa prej banorëve kërcyen dhe u argëtuan në maksimum, kishte nga ata që vetëm ndenjën ulur dhe bënin muhabet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ishte Ronaldo Sharka, Diola Dosti, Nita Latifi që nisën të parët duke kërcyer. Më pas atyre iu bashkua edhe Kiara Tito dhe Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli. Ky i fundit thërriti t’i bashkohet atyre edhe Armaldo Kllogjeri, i cili nuk e refuzoi ftesën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Nga ana tjetër ishin Olta Gixhari, Amos Zaharia, Dea Mishel, Tea Trifoni, Eni, Bjordi Mezini dhe Kristi Dragot që nuk kërcyen në asnjë moment.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)