Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Gjini është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”

Një prej tyre e ka pyetur se përse e përdor aq shumë “faceapp”-in dhe Ana nuk ia ka kursyer një përgjigje.

“Shumë faceapp përdor, pse keni kaq komplekse?”, i ka shkruar ndjekësi.

“Faceapp për femrat është por shyqyr Zotit nuk kam asnjë kompleks me veten time”, i është përgjigjur ish-konkurrentja e “Për’puthen”.