Ylli i muzikës, Madonna, është parë si rrallëherë me gjashtë fëmijët e saj për të festuar në Ditën e Falenderimeve, në shtëpinë e saj në Nju Jork.

Fëmijët e këngëtares së famshme janë Lourdes, 26 vjeçe, Rocco, 22 vjeç, David, 17 vjeç, Mercy James, 16 vjeç, dhe binjakët Estere dhe Stelle, 10 vjeç.

Madonna kishte veshur një fustan të zi që ishte aq i ulët saqë sytjena e saj e zezë me dantella vezullonte kishte  çorape të zeza dhe çizme të zeza me majë me doreza të zeza.

Ish-bashkëshortja e Sean Penn-it i mbante flokët e saj të kuqërremta me valë të vogla poshtë gjoksit, ashtu siç kishte bërë në grim me vetulla të zbardhura. Aktorja Dick Tracy kishte gjithashtu disa gjerdan dhe unaza. Vajza Lourdes ishte e bukur me një bust të zi saten që i shkëlqente barku teksa kishte dhe pantallona të gjera.

Rocco ishte i zhveshur me një kostum gri dhe të zi me gërshërë me kravatë dhe pako me kreshtë. Mëshira kishte në një fustan të zi me çizme ushtarake dhe një gjerdan diamanti. David mbante një bluzë të fortë blu me një shami rreth kokës, syze dhe një gjerdan.

Hera e fundit që ajo u pa me familjen e saj ishte në gusht në ditëlindjen e saj të 64-të në Itali . Pasi u dha ndjekësve të saj në “Instagram” një paraqitje të shkurtër të saj dhe djalit David, i cili u duk se vidhte shfaqjen ndërsa ishte pa këmishë me një palë pantallona të ndezura me temina, Vajza Materiale u pa duke u strukur pranë fëmijëve të saj.

Madonna e adoptoi Davidin në vitin 2006, kur ai ishte vetëm 13 muajsh, me ish-bashkëshortin Guy Ritchie. Pasi e panë atë të sëmurë me pneumoni në një jetimore në Malavi, ku ajo kishte fonde për ndihmë, çifti mori topin me birësimin e tij.

Përveç Davidit, Madonna adoptoi edhe vajzën Mercy James nga Malavi në vitin 2009, e ndjekur nga binjakët Stella dhe Estere në vitin 2017, kur të dy ishin katër vjeç.