Efi Dhedhes është në nominim dhe duket se dëshiron që të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Teksa bisedonte me Ronaldon dhe Diolën, ish-konkurrentja e “Për’puthen” u shpreh se “duhet të largohet nga shtëpia”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Shkak sipas saj është bërë situata që i duket shumë monotone.

Ndërkohë që diskutimit iu shtua edhe kurioziteti për zarfin e zi që ka sjellë Vëllai i madh në shtëpi.