Në shtëpinë e Noizy-t sot ka festë. Reperi i njohur ka ditëlindjen dhe mbush 37 vjeç. Në ditën e tij të veçantë, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërmit dhe kolegët, e sigurisht që nuk kanë munguar as të fansave të tij.

E mes shumë urimeve të miqve të tij nuk mund të mungonte edhe urimi i Stresit, ku të dy reparat tashmë janë shokë shumë të mirë. Teksa ka postuar një foto të të dyve, ku me anë të një efekti duket  me mjekër të thinjur dhe shumë vite më të vjetër, Stresi ka shkruar:

Gëzuar ditëlindjen Zini. Qofsh i lumtur përjetë. E meriton