Kiara Tito ishte mbrëmë e ftuar në emisionin e improvizuar të Dea Mishel dhe Jori Dellit, ku foli për eksperiencën e saj në “Big Brother VIP” dhe jetën private.

Teksa pyetjet ishin nga më të ndryshmet, nuk munguan as ato pikantet. Në një moment, Dea e pyet moderatoren se cila është fjala më e bukur që merr nga partneri i saj.

“Fjala më e bukur që më thotë është dritë dielli. Fjalët e tjera nuk i kam dëgjuar”, tha Kiara.

Ndërkohë Luizi që ishte pranë saj thotë menjëherë: “Ta ha by**”.

Kiara i hedh një shikim dhe dike qeshur shton: “Pikërisht këtë gjë dua të ndryshoj këtu brenda se më vë në siklet”.

Ndërkohë e pyetur se kë mendon se do marrë për të kënduar në dasmën e saj, Tito tha Armaldo Kllogjerin dhe Valbona Memën. Nga ana tjetër Ejlli shton:

“Nëse martohet me mua Valbona Memën dhe Altin Shirën. Nëse martohet me veten të thërrasë kë të ketë qejf”.