Çifti i njohur, Donald Veshaj dhe Bora Zemani, zgjodhën të kombinoheshin mbrëmë me njëri-tjetrin, teksa ishin të ftuar në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Çifti organizuan një dasmë magjike në bregdet në jug të Shqipërisë.

Eventi ka qenë i mbushur me yje dhe personazhe të njohur përfshirë Bora Zemanin, Donald Veshajn, Romeo Veshajn, Ermal Fejzullahun, Ariana Fejzullahun, Luiz Ejllin apo Kiara Titon.

Moderatorja e njohur veshi një fustan të gjatë saten teksa prezantuesi zgjodhi një kostum rozë të hapur.