Të ftuarit e rubrikës në ‘Trotuar’ në “E Diell” në Top Channel thanë fjalë shumë të mira për dy ish-finalistët e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel dhe Krist Aliaj.

Aty shkon më pas ish-banori i këtij edicioni të reality show, Ronaldo Sharka, i cili i quajti ‘lustra” të gjitha këto fjalë.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo: Kanë marrë një kovë të madhe me bojë dhe lustra Deas dhe Kristit. Janë njerëz shumë të mirë, por jo si lojtar

Dea: Ti e more furçën për Luizin se nuk po e shoh

Ronaldo: Ka 40 për qind të ndjekësve të blerë.