Mauro Icardi dhe Wanda Nara kanë disa muaj që janë në qendër të vëmendjes dhe shkak është bërë lidhja e tyre me ulje dhe ngritje.

Teksa thanë se i kanë dhënë fund lidhjes, ata pak më vonë zbuluan se ishin rikthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Por mesa duket ata i kanë dhënë edhe njëherë tjetër fund lidhjes së tyre.

Lajmin e ka konfirmuar vetë bukuroshja argjentinase, e cila gjatë një video live në “Instagram”-in e saj ka thënë: “Po, mund ta konfirmoj, jemi të ndarë”.

Ky lajm ka shtangur të gjithë ndjekësit e saj, teksa reagimi i futbollistit të Gallatasarajit nuk mungoi.

Icardi shkruan te një postim i tij në rrjetet sociale: “Telenovela ime turke apo argjentinase”, e shoqëruar me dy zemra të kuqe.