Herioni e ka vetëm me Ronaldon në ditën e sotme. Kjo pasi vetë bëri pastrime dhe pretendon që radhën e ka Ronaldo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Herioni: 25 vjeç çun, çohem unë 54 vjeç, pastroj për surratin e tij. T’ja fus me fshesë kokës. Legeni”.

Armaldo: Nuk pastron ai, nuk kap gjë me dorë.

Kejvina nuk i mbajti të qeshurat, teksa Armaldo mbështeti mendimin e Herionit.