Modelja e famshme, Bella Hadid, i ka ngritur temperaturat të premten teksa doli nudo në pasarelën e Javës së Modës në Paris. Por nuk qëndroi shumë ashtu, pasi Coperni krijoi një fustan për 25-vjeçaren në mes të shfaqjes së modës.

Ky ishte një moment mahnitës që i la pafjalë të pranishmit, të cilët menjëherë duartrokitën këtë arritje të jashtëzakonshme.

Bella fillimisht doli vetëm me tanga në skenë dhe taka të bardha, duke mbuluar gjoksin me duart e saj. Teksa qëndronte pa lëvizur, dizajnerët filluan që t’i realizonin fustanin dhe ky ishte momenti që të gjithë mbetën të habitur.

Personat që po krijonin veshjen përdorën një bojë që ia spërkatën ngadalë në trup dhe që më pas u kthye në një fustanin elegant me dekolte dhe një të çarë deri në kofshë nga njëra këmbë.

Pasi përfundoi i gjithë procesi, Hadid parakaloi në skenë gjithë elegancë, ashtu siç vetëm ajo di.