Gruaja e Bruce Willis, Emma Heming Willis, ka mohuar raportimet se ish-gruaja e aktorit Demi Moore po jeton tani me çiftin. Së fundmi u raportua se Moore ishte transferuar me çiftin pasi aktori u diagnostikua me demencë, por Emma Heming Willis e ka mbyllur këtë temë në rrjetet sociale.

Le ta nisim këtë nga fillimi, ky është budallallëk. Ju lutem ndaloni.

Të tehmi të drejtën kjo do të ishte pak e çuditshme, edhe pse ata kanë mbetur miq shumë të mirë që nga divorci i tyre në vitin 2000, pas 13 vitesh martesë. Ata kishin tre fëmijë së bashku, ndërsa aktori tashmë ka edhe dy vajza me Emma Heming Willis.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Kur Emma Heming Willis dhe Bruce Willis rinovuan betimet e tyre për 10 vjetorin e martesës, ata donin që Moore të ishte atje. Familja e tyre shpesh kalon kohë së bashku dhe e kanë mbështetur njëri-tjetrin në prag të diagnozës.

Kjo nuk është hera e parë këtë javë që Emma Heming Willis është kritikuar në media.