Çështja e “lejimit dhe respektit  të hapësirës private” ka sjellë një tjetër debat mes Kiarës dhe Luizit. Pasi debatuan mbrëmjen e djeshme, Kiara dhe Luizi kanë folur sërish paradites së sotme për këtë çështje.

Kiara: A do bëhesh ndonjëherë serioz, nuk është për të qeshur!

Luizi: Nuk të shoh dot me nerva

Kiara: Nuk është situatë për të qesh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)