Dashi

Ceshtjet personale sot kane pak mister Detyrimet jane te medha dhe ekonomia akoma spo rregullohet !

Demi

Ceshtje shtepie dhe familje ju shqetesojne Merrni vendime me sa me pak risk !

Binjaket

Kujdes nga prapaskenat Realisht ne fakt dilni ne Diell ne kuptimin qe mos fshihni gje !Diskutimet japin rezultat !

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike vazhdon tju shqetesoj dhe te marri vemendje edhe ne diten e sotme !

Luani

Do keni pamundesi per tu mirekuptuar me personat e familjes !Dicka i trondit sot ceshtjet e marredhenieve dhe biznesit ne ta !

Virgjeresha

Behen fjale pas kurrizit tuaj !Por ju mos u jepni rendesi !Duket sikur sot doni te kargoheni nga dicka qe ju lodh !

Peshorja

Duhet te manaxhoni ne mire kohen dhe mundin tuaj aty ku duhet dhe mos i hapni si Gjermani !

Akrepi

Keni akoma pak pune ne perditshmeri Por sot kerkoni suksesin dhe famen me patjeter !Ju behet nje propizim qe ju ve ne dilema !

Shigjetari

Punet nuk perparojne ashtu sic duket Jo cdo gje qe shkelqen eshte flori !Kuptojeni me mire nevojat tuaja !

Bricjapi

Nje ceshtje ekonomike qe do ju joshi do pesoj nje perthyerje e cila ju nxjerr me humbje ose jashte realitetit !

Ujori

Nje dite e mire bashkepunimi po aspak e qarte ne lidhje me stabilitetin e punes dhe investimit !Jeta personale premton shume !

Peshqit

Nje pune e re vjen me nje ndryshim jo fort te qarte dhe te papritur !Kujdes cfarre do vendosni !