Ka reaguar për herë të parë vajza 11 –vjeçare e cila vetëm pask ditë më parë është përdhunuar nga shoku i babait të saj nga Saranda.

Një një lidhje telefonike për “Shqipëria Live” vajza ka treguar se kjo ishte hera e parë që abuzohej seksualisht nga Astrit Terolli, teksa ky i fundit pasi kreu aktin e kishte kërcënuar të voglën.

“Jo vetëm një herë më ka ngacmuar është hera e parë. Ai më kërcënoi, më tha po u tregove prindërve do t’i vras të gjithë.”- tha e mitura.

Nga ana tjetër kujtojmë se Terolli është akuzuar dhe arrestuar menjëherë nga policia.